Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar для жінок

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
фруктовий
солодкі ноти
какао
дерево

Jaguar Woman Ivory Edition від Jaguar - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Jaguar Woman Ivory Edition був випущений в 2010. Парфумер: Vincent Schaller. Верхні ноти: Грейпфрут, Мандарин і Чорна Смородина; ноти серця: Османтус, Жасмин і Фрезія; ноти бази Мускус, Сандал, Ваніль і Мексиканський Шоколад.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Мандарин Чорна Смородина

середні Ноти
Османтус Жасмин Фрезія

база Ноти
Мускус Сандал Ваніль Мексиканський Шоколад

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jaguar Woman Ivory Edition by Jaguar.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Jaguar Woman Ivory Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jaguar Woman Ivory Edition від Jaguar. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jaguar Woman Ivory Edition від Jaguar представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Juicy Couture Viva la Juicy Lulu Castagnette LuluCastagnette B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown L`Occitane en Provence Rose Confite Ulric de Varens Mini Vanille Stacked Style Enchantress InStyle Sex In The City Romantic Wish Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti En Voyage Perfumes Carmel de Ville Nicolai Parfumeur Createur Balkis

Advertisement

Популярні бренди та аромати: