Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar для жінок

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
фруктовий
солодкі ноти
какао
дерево

Jaguar Woman Ivory Edition від Jaguar - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Jaguar Woman Ivory Edition був випущений в 2010. Парфумер: Vincent Schaller. Верхні ноти: Грейпфрут, Мандарин і Чорна Смородина; ноти серця: Османтус, Жасмин і Фрезія; ноти бази Мускус, Сандал, Ваніль і Мексиканський Шоколад.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Мандарин Чорна Смородина

середні Ноти
Османтус Жасмин Фрезія

база Ноти
Мускус Сандал Ваніль Мексиканський Шоколад

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jaguar Woman Ivory Edition by Jaguar.

Цей аромат схожий на  

Jaguar Woman Ivory Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jaguar Woman Ivory Edition від Jaguar. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jaguar Woman Ivory Edition від Jaguar представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Creed Ambre Cannelle Coty Ici Victoria`s Secret Sweet Daydream Corine de Farme Witch Corn Laurence Dumont Vanille Monoi Revlon Reflections La Perla Ruby Perlage Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Cacharel Amor Amor Absolu Michel Germain Sexual Sugar Swiss Arabian Abeer al Majlis Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume

Популярні бренди та аромати: