Дизайнери » I-K » Ароматичні Зелені « Групи

Figuier James Heeley для жінок та чоловіків

Figuier James Heeley для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
fresh
солодкі ноти
озонові ноти
дерево
milky

Figuier від James Heeley - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. Верхні ноти: Трава і Ревінь; ноти серця: Лист Інжиру, Чай і Диня; ноти бази Кедр з Вірджинії, Сіно і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Трава Ревінь

середні Ноти
Лист Інжиру Чай Диня

база Ноти
Кедр з Вірджинії Сіно Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Figuier by James Heeley.

Цей аромат схожий на  

Figuier Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про James Heeley Figuier fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про James Heeley Figuier, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Figuier від James Heeley. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Figuier від James Heeley представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Зелені
Cerruti Image Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Elizabeth Arden Green Tea Intense Jasper Conran Jasper Conran II Man Opus Oils Absintheo Gendarme Gendarme O Boticario Uomini Demeter Fragrance New Zealand Demeter Fragrance Grass Thymes Olive Leaf Smell Bent Saddle Warmer

Популярні бренди та аромати: