Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

L'Amandiere James Heeley для жінок

L'Amandiere James Heeley для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
солодкі ноти
пудровий
свіжо-пряний
мигдаль

L'Amandiere від James Heeley - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. L'Amandiere був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Гіацинт, Троянда, Фіалка, Мигдаль, Дзвіночок і Липовий Цвіт.

Ноти аромату

Жасмин Гіацинт Троянда Фіалка Мигдаль Дзвіночок Липовий Цвіт

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Amandiere by James Heeley.

Цей аромат схожий на  

L'Amandiere Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про James Heeley L'Amandiere fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про James Heeley L'Amandiere, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Amandiere від James Heeley. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Amandiere від James Heeley представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Estée Lauder Dazzling Gold Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Liz Claiborne Curve Soul Vintage Prince Matchabelli Aviance Night Musk Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Cacharel Anais Anais Flower Edition Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete Liz Claiborne Vivid Pacifica Tahitian Gardenia La Bouquetiere Iris Du Ciel Marilyn Miglin Four White Flowers Florascent Aqua Floralis Ylang

Популярні бренди та аромати: