Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

Ophelia James Heeley для жінок

Ophelia James Heeley для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
тубероза
aquatic
зелений
анімалістичні ноти
жовтоквітковий

Ophelia від James Heeley - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Верхні ноти: Зелені ноти і Водяна Лілія; ноти серця: Жасмин, Іланг-Іланг і Тубероза; ноти бази Білий Мускус, Сіра Амбра і Дубовий Мох.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелені ноти  Водяна Лілія

середні Ноти
Жасмин Іланг-Іланг Тубероза

база Ноти
Білий Мускус Сіра Амбра Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ophelia by James Heeley.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ophelia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про James Heeley Ophelia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про James Heeley Ophelia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ophelia від James Heeley. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ophelia від James Heeley представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Yardley April Violets L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Alfred Sung Jewel Benetton Paradiso Inferno Pink Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Sonoma Scent Studio Velvet Rose CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth Project D by Dannii and Tabitha Project D

Advertisement

Популярні бренди та аромати: