Дизайнери » I-K » Деревні Ароматичні « Групи

Vetiver Veritas James Heeley для жінок та чоловіків

Vetiver Veritas James Heeley для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
зелений
aromatic
земляний
свіжо-пряний

Vetiver Veritas від James Heeley - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. Vetiver Veritas був випущений в 2014. Верхні ноти: Мате і Лаванда; ноти серця: Гаїтянський Ветивер і Грейпфрут; ноти бази Деревні Ноти і Зелені ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мате Лаванда

середні Ноти
Гаїтянський Ветивер Грейпфрут

база Ноти
Деревні Ноти Зелені ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vetiver Veritas by James Heeley.

Цей аромат схожий на  

Vetiver Veritas Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про James Heeley Vetiver Veritas fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про James Heeley Vetiver Veritas, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vetiver Veritas від James Heeley. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vetiver Veritas від James Heeley представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Christian Dior Higher Energy Thierry Mugler Ice*Men Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Givenchy Givenchy Gentleman Antonio Puig Quorum Liz Claiborne Mambo Mix for Men Jil Sander Jil Sander Man Absolute Tonino Lamborghini Forza Xerjoff Dhofar D.S. & Durga Cowboy Grass s.Oliver Superior Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco

Популярні бренди та аромати: