Дизайнери » I-K » Східні Квіткові « Групи

Jitrois Jean-Claude Jitrois для жінок

Jitrois Jean-Claude Jitrois для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
balsamic
амбра
солодкі ноти
aromatic
білоквітковий
Картинки
Jitrois Jean-Claude Jitrois для жінок Картинки

Jitrois від Jean-Claude Jitrois - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Jitrois був випущений в 1988. Парфумер: Jean-Claude Ellena. Верхні ноти: Бергамот, Грейпфрут і Мандарин; ноти серця: Гвоздика, Гарденія і Троянда; ноти бази Мускус, Амбра, Боби Тонка, Ваніль і Мирро.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Грейпфрут Мандарин

середні Ноти
Гвоздика Гарденія Троянда

база Ноти
Мускус Амбра Боби Тонка Ваніль Мирро

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jitrois by Jean-Claude Jitrois.

Цей аромат схожий на  

Jitrois Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jean-Claude Jitrois Jitrois fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jean-Claude Jitrois Jitrois, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jitrois від Jean-Claude Jitrois. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jitrois від Jean-Claude Jitrois представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Calvin Klein Obsession Sheer FCUK FCUK Her Masaki Matsushima Mat Chocolat Al-Rehab Lailat Al Omer Danielle Steel Danielle Montana Samar Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Gale Hayman Sunset Boulevard Joaquin Cortes 24k Woman Schiaparelli Zut Lancome Tresor Diamant Noir

Популярні бренди та аромати: