Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

Nuits de Scherrer Jean-Louis Scherrer для жінок

Nuits de Scherrer Jean-Louis Scherrer для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
balsamic
пудровий
квітковий
дерево
цитрус

Nuits de Scherrer від Jean-Louis Scherrer - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Nuits de Scherrer був випущений в 1994. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Сандал, Лілія, Амбра, Фіалка, Зелене Яблуко, Фрезія, Ваніль, Жасмин, Ладан , Іланг-Ілінг, Бергамот і Троянда.

Ноти аромату

Апельсин Сандал Лілія Амбра Фіалка Зелене Яблуко Фрезія Ваніль Жасмин Ладан Іланг-Ілінг Бергамот Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Nuits de Scherrer by Jean-Louis Scherrer.

Цей аромат схожий на  

Nuits de Scherrer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Nuits de Scherrer by Jean-Louis Scherrer 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Nuits de Scherrer від Jean-Louis Scherrer. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Nuits de Scherrer від Jean-Louis Scherrer представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Hermes Caleche Eau Delicate Antonio Puig Barbie Blue Matthew Williamson Jasmine Sambac Hollister Malaia Miller Harris Geranium Bourbon Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Kate Moss Kate Summer Time Alfred Sung Always Chloe Chloe Eau de Toilette Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Aloha Beauty Tropical Gardenia Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia

Популярні бренди та аромати: