Дизайнери » I-K » Східні Квіткові « Групи

Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier для жінок

Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
солодкі ноти
квітковий
троянда
Картинки
Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier для жінок Картинки Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier для жінок Картинки

Classique Summer Fragrance 2008 від Jean Paul Gaultier - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Classique Summer Fragrance 2008 був випущений в 2008. Верхні ноти: Троянда, Апельсиновий Цвіт, Клементин і Лимон; ноти серця: Жасмин, Іланг-Ілінг, Конвалія і Ірис; ноти бази Ваніль, Амбра і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда  Апельсиновий Цвіт Клементин Лимон

середні Ноти
Жасмин Іланг-Ілінг Конвалія Ірис

база Ноти
Ваніль Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Classique Summer Fragrance 2008 by Jean Paul Gaultier.

Цей аромат схожий на  

Classique Summer Fragrance 2008 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Classique Summer Fragrance 2008 від Jean Paul Gaultier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Classique Summer Fragrance 2008 від Jean Paul Gaultier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Carolina Herrera 212 Sexy Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Aubusson Aubusson Couleurs Van Gils Her Aura by Night Fred Hayman 273 Rodeo Drive Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Oilily Oilily Ovation DSH Perfumes Cielle Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Dorin Un Air d`Amour Pour Madame

Популярні бренди та аромати: