Дизайнери » I-K » Цитрусові Ароматичні « Групи

Abyssal Mediterranêo Jequiti для жінок

Abyssal Mediterranêo Jequiti для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
квітковий
musky
зелений
свіжо-пряний

Abyssal Mediterranêo від Jequiti - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Abyssal Mediterranêo був випущений в 2012. Верхні ноти: Бергамот і Мандарин; нота серця: Конвалія ; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мандарин

середні Ноти
Конвалія

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Abyssal Mediterranêo by Jequiti.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Abyssal Mediterranêo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jequiti Abyssal Mediterranêo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jequiti Abyssal Mediterranêo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Abyssal Mediterranêo від Jequiti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Abyssal Mediterranêo від Jequiti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Calvin Klein CK One Donna Karan DKNY Men Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Frederic Malle Cologne Bigarade Royall Fragrances Royall Mandarin Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime DSH Perfumes Menthe Moderne Illume Happiology Bamboo & Agave Keiko Mecheri Mulholland La Bouquetiere Matins Vert Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match

Advertisement

Популярні бренди та аромати: