Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Bem Me Quer Com Delícias Candy Jequiti для жінок

Bem Me Quer Com Delícias Candy Jequiti для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
фруктовий
ваніль
дерево
пудровий
кислі ноти

Bem Me Quer Com Delícias Candy від Jequiti - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Це новий аромат. Bem Me Quer Com Delícias Candy був випущений в 2017. Композиція аромату включає ноти: Малина, Морозиво, Білий Шоколад і Ваніль.

Ноти аромату

Малина Морозиво Білий Шоколад Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bem Me Quer Com Delícias Candy by Jequiti.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bem Me Quer Com Delícias Candy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jequiti Bem Me Quer Com Delícias Candy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jequiti Bem Me Quer Com Delícias Candy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bem Me Quer Com Delícias Candy від Jequiti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bem Me Quer Com Delícias Candy від Jequiti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Aquolina Pink Sugar Lolita Lempicka Caprice Violette Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Lolita Lempicka Fleur Defendue Deborah Frutti Rossi Ulric de Varens Mini Purple Corine de Farme Witch Corn Stacked Style Enchantress Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Molinard 1849 Collection Iles D'Or Michel Germain Sexual Sugar GoodTrueBeautiful Lovelily

Advertisement

Популярні бренди та аромати: