Дизайнери » I-K » Східні Ванільні « Групи

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Jessica Simpson для жінок

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Jessica Simpson для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ваніль
солодкі ноти
пудровий
ніжно-пряний
дерево

Dessert Treats Vanilla Ice Cream від Jessica Simpson - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Dessert Treats Vanilla Ice Cream був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Ваніль і Цукор.

Ноти аромату

Ваніль Цукор

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dessert Treats Vanilla Ice Cream by Jessica Simpson.

Цей аромат схожий на  

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dessert Treats Vanilla Ice Cream від Jessica Simpson. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dessert Treats Vanilla Ice Cream від Jessica Simpson представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Serge Lutens Un Bois Vanille Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Il Profvmo Chocolat Montale Vanille Absolu Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Laurence Dumont Creme Brulee Payard Pistachio Ganache Nejma Nejma 7 Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops

Популярні бренди та аромати: