Дизайнери » I-K » Східні Пряні « Групи

Feeling man Jil Sander для чоловіків

Feeling man Jil Sander для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
солодкі ноти
aromatic
фруктовий
balsamic
свіжо-пряний

Feeling man від Jil Sander - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Feeling man був випущений в 1989. Верхні ноти: Фруктові ноти, Лаванда, Зелені ноти, Тархун, Аніс і Бергамот; ноти серця: Цикламен, Малина, Нулу Бальзам, Корінь Ірису, Жасмин і Герань; ноти бази Сандал, Боби Тонка, Амбра, Пачулі, Мускус, Дубовий Мох, Кедр і Тютюн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фруктові ноти Лаванда Зелені ноти Тархун Аніс Бергамот

середні Ноти
Цикламен Малина Нулу Бальзам Корінь Ірису Жасмин Герань

база Ноти
Сандал Боби Тонка Амбра Пачулі Мускус Дубовий Мох Кедр Тютюн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Feeling man by Jil Sander.

Цей аромат схожий на  

Feeling man Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jil Sander Feeling man fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jil Sander Feeling man, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Feeling man від Jil Sander. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Feeling man від Jil Sander представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Antonio Banderas Diavolo Paco Rabanne XS Extreme Girl Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Tiffany Tiffany for Men L`Artisan Parfumeur Navegar Ormonde Jayne Orris Noir Ayala Moriel Finjan DSH Perfumes Epices d'Hiver DSH Perfumes Kohl Gris Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Ava Luxe Cafe Noir Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur

Популярні бренди та аромати: