Дизайнери » I-K » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Style Soft Jil Sander для жінок

Style Soft Jil Sander для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
ваніль
пудровий
дерево
musky
Картинки
Style Soft Jil Sander для жінок Картинки

Style Soft від Jil Sander - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Style Soft був випущений в 2009. Парфумер: Bernard Ellena. Верхні ноти: Клементин, Чорна Смородина і Фрезія; ноти серця: Жасмин, Магнолія і Фіалка; ноти бази Мускус, Ваніль, Деревні Ноти і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Клементин Чорна Смородина Фрезія

середні Ноти
Жасмин Магнолія Фіалка

база Ноти
Мускус Ваніль Деревні Ноти Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Style Soft by Jil Sander.

Цей аромат схожий на  

Style Soft Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jil Sander Style Soft fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jil Sander Style Soft, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Style Soft від Jil Sander. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Style Soft від Jil Sander представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Dolce&Gabbana D&G Feminine Dolce&Gabbana By Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Etro Musk Tocca Stella Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer O Boticario Rhea Laura Ashley Exotic Amber Brut Parfums Prestige Imperial Sabon Zohar (Musk)

Популярні бренди та аромати: