Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

Tula Jo Wood Organics для жінок

Tula Jo Wood Organics для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
ніжно-пряний
дерево
солодкі ноти
жовтоквітковий

Tula від Jo Wood Organics - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Tula був випущений в 2009. Верхні ноти: Аніс і Білі Квіти; ноти серця: Жасмин і Франжипані; ноти бази Іланг-Іланг і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Аніс Білі Квіти

середні Ноти
Жасмин Франжипані

база Ноти
Іланг-Іланг Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tula by Jo Wood Organics.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tula Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jo Wood Organics Tula fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jo Wood Organics Tula, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tula від Jo Wood Organics. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tula від Jo Wood Organics представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Elizabeth Arden 5th Avenue Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Prada No4 Fleurs d'Oranger Il Profvmo Cafe Vert Pacifica Tunisian Jasmine Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa The Body Shop White Gardenia Lili Bermuda Lily Caron Rose Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Tallulah Jane Tallulah Halle Berry Halle Pure Orchid

Advertisement

Популярні бренди та аромати: