Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові « Групи

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano для жінок

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
білоквітковий
цитрус
фруктовий
амбра
Картинки
Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano для жінок Картинки Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano для жінок Картинки

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition від John Galliano - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Parlez-Moi d'Amour Gold Edition був випущений в 2012. Верхні ноти: Малина, Мандарин і Імбир; ноти серця: Жасмин, Апельсиновий Цвіт і Геліотроп; ноти бази Кипарис, Амбра і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Малина Мандарин Імбир

середні Ноти
Жасмин  Апельсиновий Цвіт Геліотроп

база Ноти
Кипарис Амбра Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Gold Edition by John Galliano.

Цей аромат схожий на  

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition by John Galliano 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Parlez-Moi d'Amour Gold Edition від John Galliano. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Parlez-Moi d'Amour Gold Edition від John Galliano представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Christian Dior Dior Addict Shine Roxy Roxy Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Naomi Campbell Seductive Elixir Christina Aguilera Inspire Anna Sui Night of Fancy Borghese Il Bacio Yves Rocher Green Summer Corine de Farme Witch Hay Lin Celine Dion Pure Brilliance Floris Madonna of the Almonds Ebba Los Angeles Miss Fabienne

Популярні бренди та аромати: