Дизайнери » I-K » Східні Фужерні « Групи

Joop! Homme Wild Joop! для чоловіків

Joop! Homme Wild Joop! для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ром
дерево
солодкі ноти
білоквітковий
ніжно-пряний
Картинки
Joop! Homme Wild Joop! для чоловіків Картинки

Joop! Homme Wild від Joop! - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Фужерні. Joop! Homme Wild був випущений в 2012. Парфумер: Alienor Massenet. Верхня нота: Рожевий Перець; нота серця: Ром; ноти бази Деревні Ноти і Білий Тютюн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Рожевий Перець

середні Ноти
Ром

база Ноти
Деревні Ноти Білий Тютюн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Joop! Homme Wild by Joop!.

Цей аромат схожий на  

Joop! Homme Wild Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Joop! Joop! Homme Wild fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Joop! Joop! Homme Wild, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Joop! Homme Wild від Joop!. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Joop! Homme Wild від Joop! представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Фужерні
Cerruti CerrutiSi Police Wings Pour Homme Chopard Heaven Liz Claiborne Realities for Men Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Joop! Wolfgang Joop Hollister Socal for Men Lucky Brand Lucky You for Men Mark Buxton Around Midnight Jo Malone Amber & Lavender Opus Oils Divine: Eros Jacques Bogart Arabian Nights

Популярні бренди та аромати: