Дизайнери » I-K » Ароматичні Фужерні « Групи

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
aromatic
фруктовий
свіжо-пряний
Картинки
Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld для чоловіків Картинки

Karl Lagerfeld for Him від Karl Lagerfeld - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Це новий аромат. Karl Lagerfeld for Him був випущений в 2014. Парфумер: Jean-Christophe Hérault. Верхні ноти: Лаванда і Мандарин; ноти серця: Зелене Яблуко і Фіалка; ноти бази Сандал і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Мандарин

середні Ноти
Зелене Яблуко Фіалка

база Ноти
Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Karl Lagerfeld for Him by Karl Lagerfeld.

Цей аромат схожий на  

Karl Lagerfeld for Him Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Karl Lagerfeld for Him від Karl Lagerfeld. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Karl Lagerfeld for Him від Karl Lagerfeld представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Creed Tabarome Givenchy Insense Avon His Story Trussardi Python Uomo L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Nautica Nautica Competition La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Geo. F. Trumper Eau de Quinine Lorenzo Villoresi Wild Lavender Andy Warhol Andy Warhol pour Homme

Популярні бренди та аромати: