Дизайнери » I-K » Східні Деревні « Групи

Elixir Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків

Elixir Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
амбра
дерево
уд
квітковий

Elixir від Kemi Blending Magic - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Це новий аромат. Elixir був випущений в 2014. Верхні ноти: Квіткові Ноти і Бальзам Копаху; ноти серця: Нагармота, Лабданум і Ягоди Ялівцю; ноти бази Дерево Агар (Уд), Лабданум, Гур'ян Бальзам і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Квіткові Ноти Бальзам Копаху

середні Ноти
Нагармота Лабданум Ягоди Ялівцю

база Ноти
Дерево Агар (Уд) Лабданум Гур'ян Бальзам Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Elixir by Kemi Blending Magic.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Elixir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kemi Blending Magic Elixir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kemi Blending Magic Elixir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Elixir від Kemi Blending Magic. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Elixir від Kemi Blending Magic представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Bond No 9 Bleecker Street Guerlain Vol de Nuit Evasion Robert Piguet Visa 2007 Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Aubusson man.aubusson Lorenzo Villoresi Patchouli Serge Lutens Feminite du Bois Amouage Amouage Epic Man Nez a Nez Marron Chic Les Nez Let Me Play the Lion Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude

Advertisement

Популярні бренди та аромати: