Дизайнери » I-K » Східні Квіткові « Групи

Jabir Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків

Jabir Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
троянда
уд
fresh
musky

Jabir від Kemi Blending Magic - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Jabir був випущений в 2014. Верхні ноти: Рожевий Перець, Фрезія і Фіалка; ноти серця: Троянда, Конвалія і Півонія; ноти бази Ваніль, Пачулі, Ветивер, Мускус і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Рожевий Перець Фрезія Фіалка

середні Ноти
Троянда Конвалія Півонія

база Ноти
Ваніль Пачулі Ветивер Мускус Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jabir by Kemi Blending Magic.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Jabir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kemi Blending Magic Jabir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kemi Blending Magic Jabir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jabir від Kemi Blending Magic. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jabir від Kemi Blending Magic представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Bath and Body Works Enchanted Orchid Fendi Fendi 2004 Jean Patou Ma Liberte Histoires de Parfums 1804 Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Bob Mackie Mackie Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Coty Truly Lace Parfums Elite Miss Elite Model In Love Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Mazzolari Fleurs d'Oranger Swiss Arabian Khawla

Advertisement

Популярні бренди та аромати: