Дизайнери » I-K » Ароматичні « Групи

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole для чоловіків

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
цитрус
морський
дерево
musky

Kenneth Cole New York Men від Kenneth Cole - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Kenneth Cole New York Men був випущений в 2002. Парфумер: Steve Demercado. Верхні ноти: Чорна Смородина, Мандарин, Ветивер і Лимон; ноти серця: Ірис, Лілія, Морські Ноти і Гвоздичний Перець; ноти бази Сандал, Амбра і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Мандарин Ветивер Лимон

середні Ноти
Ірис Лілія Морські Ноти Гвоздичний Перець

база Ноти
Сандал Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Kenneth Cole New York Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Kenneth Cole New York Men від Kenneth Cole. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Kenneth Cole New York Men від Kenneth Cole представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Davidoff Cool Water Freeze Me Collistar Benessere Notte Gap Gap Blue No.655 For Him Fragrances of Ireland Inis Brooks Brothers New York for Gentlemen Animale Chaleur d`Animale pour Homme Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Adidas Adidas Team Force Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage SSC Napoli Marek SSC Napoli Intelligent Nutrients Nurture Florascent Aqua Aromatica Lavande

Advertisement

Популярні бренди та аромати: