Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo для жінок

Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
fresh
aquatic
musky
троянда
свіжо-пряний
Картинки
Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo для жінок Картинки Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo для жінок Картинки

Flower by Kenzo L'Eau Originelle від Kenzo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Flower by Kenzo L'Eau Originelle був випущений в 2015. Парфумер: Alberto Morillas. Верхні ноти: Водяні Ноти, Квітка Імбиру, Бергамот, Лимон і Рожевий Перець; ноти серця: Півонія, Фрезія, Яблуко, Персик і Троянда; ноти бази Білий Мускус і Фіалка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Водяні Ноти Квітка Імбиру Бергамот Лимон Рожевий Перець

середні Ноти
Півонія Фрезія Яблуко Персик Троянда

база Ноти
Білий Мускус Фіалка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Flower by Kenzo L'Eau Originelle by Kenzo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Flower by Kenzo L'Eau Originelle Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kenzo Flower by Kenzo L'Eau Originelle fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kenzo Flower by Kenzo L'Eau Originelle, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Flower by Kenzo L'Eau Originelle від Kenzo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Flower by Kenzo L'Eau Originelle від Kenzo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Aftelier Boronia Single Solid Tom Tailor Bodytalk Woman S.T. Dupont Signature DSH Perfumes Mimosa Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Campos de Ibiza Flor de Almendra Liz Claiborne Lucky You Caswell Massey Casma Melvita Floral Water Rosa Kesling Miss Be Bop Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)

Advertisement

Популярні бренди та аромати: