Дизайнери » I-K » Ароматичні « Групи

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo для жінок

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
Картинки
KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo для жінок Картинки

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) від Kenzo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Імбир.

Ноти аромату

Імбир

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) by Kenzo.

Цей аромат схожий на  

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) від Kenzo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) від Kenzo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Yves Rocher Homme Nature Aramis Aramis A Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Profumi del Forte Tirrenico DSH Perfumes Cyan Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Elizabeth Arden Green Tea Lavender Skeem Tea Leaf Washington Tremlett Hampstead Water MOR Jasmine Tea

Популярні бренди та аромати: