Дизайнери » I-K » Ароматичні « Групи

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo для жінок

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
Картинки
KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Kenzo для жінок Картинки

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) від Kenzo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Імбир.

Ноти аромату

Імбир

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) by Kenzo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) від Kenzo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) від Kenzo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Avon Blue Rush Benetton Benetton White Night Man L`Erbolario Te Bianco Renee L`Eau Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Acqua di Parma Blu Mediterraneo Foglie di Basilico Playboy Playboy Malibu Parfums Berdoues Lavandula Vera Caswell Massey English Lavander Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Florascent Aqua Aromatica Lavande

Advertisement

Популярні бренди та аромати: