Дизайнери » I-K » Деревні « Групи

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo для чоловіків

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
озонові ноти
aquatic
aromatic
трав'янистий
свіжо-пряний
Картинки
L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo для чоловіків Картинки L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo для чоловіків Картинки

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme від Kenzo - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme був випущений в 2006. Парфумер: JoAnne Bassett. Композиція аромату включає ноти: Базилік, Дубовий Мох, Диня, Шкіра, Синя Лаванда, Мускус, Огірок, Пачулі і Шавлія.

Ноти аромату

Базилік Дубовий Мох Диня Шкіра Синя Лаванда Мускус Огірок Пачулі Шавлія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme by Kenzo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme від Kenzo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme від Kenzo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Armand Basi Basi Homme Canali Summer Night Versace Green Jeans Serge Lutens Chene Krizia Spazio Krizia Uomo Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Etro Vetiver Krizia Krizia Uomo Maitre Parfumeur et Gantier Racine Sage Machado Pearl Comme des Garcons Wonderwood Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: