Дизайнери » L » Квіткові « Групи

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
солодкі ноти
beeswax
мильні ноти
Картинки
Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок Картинки

Fleur d`Oranger 2007 від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Fleur d`Oranger 2007 був випущений в 2007. Парфумер: Anne Flipo. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Неролі , Апельсиновий Цвіт і Віск.

Ноти аромату

Апельсин Неролі  Апельсиновий Цвіт Віск

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fleur d`Oranger 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fleur d`Oranger 2007 від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fleur d`Oranger 2007 від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Escada Tender Light Vera Wang Sheer Veil Sweet Years Sweet Years Women Creed Fleurissimo Le Prince Jardinier Bouton de Rose The Body Shop Mandarin Orchid biehl parfumkunstwerke hb01 Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia DSH Perfumes June Bride

Advertisement

Популярні бренди та аромати: