Дизайнери » L » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок

Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
пудровий
musky
ніжно-пряний
Картинки
Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок Картинки

Iris Pallida 2007 від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Iris Pallida 2007 був випущений в 2007. Парфумер: Anne Flipo. Верхні ноти: Тосканський Ірис, Апельсиновий Цвіт, Лаватера, Турецька Троянда і Аніс; ноти серця: Ірис, Пачулі, Лист Фіалки, Ветивер, Конвалія і Кедр; ноти бази Дерево Гуаяк, Білий Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тосканський Ірис  Апельсиновий Цвіт Лаватера Турецька Троянда Аніс

середні Ноти
Ірис Пачулі Лист Фіалки Ветивер Конвалія Кедр

база Ноти
Дерево Гуаяк Білий Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Iris Pallida 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Iris Pallida 2007 Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

ирис, ирис, ирис….на фоне благородного кедра. Немного аниса и ветивера. Сразу прошла ассоциация, как минимум с тремя ароматами.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Iris Pallida 2007 від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Iris Pallida 2007 від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Agent Provocateur Agent Provocateur Givenchy Only Givenchy Naomi Campbell Winter Kiss Mexx Mexx Waterlove Man Marc Jacobs Daisy Black Edition S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Anamor All That Matters Lulu Castagnette Lulu Alyssa Ashley Musk Alyssa Ashley White Musk DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) FUBU Plush

Популярні бренди та аромати: