Дизайнери » L » Ароматичні Зелені « Групи

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 2

основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
зелений
aromatic
трав'янистий

L'Eau de L'Artisan від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. L'Eau de L'Artisan був випущений в 1993. Парфумер: Olivia Giacobetti. Композиція аромату включає ноти: Базилік, М'ята, Лимон, Вербена, Майоран, Деревні Ноти, Чай і Мох.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 4 votes.

Ноти аромату

Базилік М'ята Лимон Вербена Майоран Деревні Ноти Чай Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L'Eau de L'Artisan Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

аромат брат Batucada. Тот же Махито – цитрусы, мята и душистые травы.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Eau de L'Artisan від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Eau de L'Artisan від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Coty Muguet des Bois L`Artisan Parfumeur Bois Farine L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Cerruti Image Woman Van Cleef & Arpels First Ralph Lauren Safari L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Miller Harris Figue Amere Demeter Fragrance Pipe Tobacco Tom Ford Costa Azzurra Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Hermes Amazone Carven Ma Griffe Givenchy Organza Indecence Hermes Parfum d`Hermes Guerlain Nahema Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Yves Rocher Rose Absolue Estée Lauder Private Collection

Advertisement

Популярні бренди та аромати: