Дизайнери » L » Ароматичні Зелені « Групи

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 2

основні акорди
свіжо-пряний
цитрус
зелений
aromatic
трав'янистий

L'Eau de L'Artisan від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. L'Eau de L'Artisan був випущений в 1993. Парфумер: Olivia Giacobetti. Композиція аромату включає ноти: Базилік, М'ята, Лимон, Вербена, Майоран, Деревні Ноти, Чай і Мох.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 4 votes.

Ноти аромату

Базилік М'ята Лимон Вербена Майоран Деревні Ноти Чай Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

L'Eau de L'Artisan Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

аромат брат Batucada. Тот же Махито – цитрусы, мята и душистые травы.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Eau de L'Artisan від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Eau de L'Artisan від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
L`Artisan Parfumeur Bois Farine L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Cerruti Image Woman Van Cleef & Arpels First Ralph Lauren Safari L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Miller Harris Figue Amere Coty Muguet des Bois Tom Ford Costa Azzurra Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Hermes Parfum d`Hermes Hermes Amazone Carven Ma Griffe Guerlain Nahema Yves Rocher Rose Absolue L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Pierre Balmain Jolie Madame Estée Lauder Private Collection Yves Rocher Vanille Noire

Популярні бренди та аромати: