Дизайнери » L » Деревні Пряні « Групи

L'Eau du Navigateur L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків

L'Eau du Navigateur L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 5
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Був: 2 Хочу: 1

основні акорди
теплий пряний
balsamic
дерево
солодкі ноти
димні ноти
тютюн
Картинки
L'Eau du Navigateur L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків Картинки

L'Eau du Navigateur від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. L'Eau du Navigateur був випущений в 1979. L'Eau du Navigateur був створений парфумером Jean-Claude Ellena і Jean-Francois Laporte. Композиція аромату включає ноти: Кава, Спеції, Деревні Ноти, Квіткові Ноти, Ром, Смола, Ладан , Тютюн, Шкіра, Кедр і Мирро.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 5 votes.

Ноти аромату

Кава Спеції Деревні Ноти Квіткові Ноти Ром Смола Ладан Тютюн Шкіра Кедр Мирро

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 3
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Eau du Navigateur by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

L'Eau du Navigateur Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

густые специи, ароматный табак, дорогой заморский бальзам, благородная древесина. Аромат густой и богатый. Я бы сказала про него «барсий». Для зрелых мужчины, не для дам и не для юношей. Ему надо соответствовать. По моему будет хорош для тех кто курит.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Eau du Navigateur від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Eau du Navigateur від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Comme des Garcons Comme des Garcons White Comme des Garcons Comme des Garcons Play Miller et Bertaux Oh, ooOoh ...oh Frederic Malle Iris Poudre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate L`Artisan Parfumeur Havana Vanille (Vanille Absolument) Hermes Eau de Pamplemousse Rose Comme des Garcons Comme des Garcons Robert Piguet Bandit L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Comme des Garcons Comme des Garcons 2 L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Rouge Bunny Rouge Tundra Comme des Garcons Black Tom Ford Japon Noir Hermes Un Jardin En Mediterranee Profumi di Pantelleria Corallo Odori Gli Odori Lorenzo Villoresi Aura Maris One of Those Hydrogen [1H]

Популярні бренди та аромати: