Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
свіжо-пряний
дерево
фруктовий

Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Mandarine Tout Simplement був випущений в 2006. Парфумер: Olivia Giacobetti. Композиція аромату включає ноти: Мандарин, Імбир, Кедр і Франжипані.

Ноти аромату

Мандарин Імбир Кедр Франжипані

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mandarine Tout Simplement Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

приятный запах цитрусов мандарин и апельсин. Как моноаромат. Больше похож на отдушку чем на парфюм.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Betty Barclay Rubin Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Roccobarocco Mouse Philosophy Lemon Myrurgia 1916 Calypso Christiane Celle Calypso The So...? So...? Into the night Bronnley Lime & Bergamot Adolfo Dominguez Azahar Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh

Advertisement

Популярні бренди та аромати: