Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur для жінок

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
дерево
білоквітковий
солодкі ноти

Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Mandarine Tout Simplement був випущений в 2006. Парфумер: Olivia Giacobetti. Композиція аромату включає ноти: Мандарин, Імбир, Кедр і Франжипані.

Ноти аромату

Мандарин Імбир Кедр Франжипані

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Mandarine Tout Simplement Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

приятный запах цитрусов мандарин и апельсин. Как моноаромат. Больше похож на отдушку чем на парфюм.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Comme des Garcons Energy C Lime Le Prince Jardinier Citrus Allegro Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne L`Erbolario Citrus Smell Bent Lemon Cowboy So...? So...? Into the night Sprezzatura 768 Аrs Amandi Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Adolfo Dominguez Azahar

Популярні бренди та аромати: