Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur для жінок

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
дерево
білоквітковий
солодкі ноти

Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Mandarine Tout Simplement був випущений в 2006. Парфумер: Olivia Giacobetti. Композиція аромату включає ноти: Мандарин, Імбир, Кедр і Франжипані.

Ноти аромату

Мандарин Імбир Кедр Франжипані

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mandarine Tout Simplement Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

приятный запах цитрусов мандарин и апельсин. Как моноаромат. Больше похож на отдушку чем на парфюм.

Oct
12
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mandarine Tout Simplement від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Lili Bermuda Fresh Water Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange L`Erbolario Bergamot Le Prince Jardinier Citrus Allegro Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Demeter Fragrance Pink Grapefruit Jo Wood Organics Langa Lush Day of the Dead

Advertisement

Популярні бренди та аромати: