Дизайнери » L » Квіткові Фруктові « Групи

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence для жінок

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
вишня
фруктовий
троянда
квітковий
Картинки
Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence для жінок Картинки

Cherry (Cerisier) від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Cherry (Cerisier) був випущений в 2008. Верхні ноти: Лист Лавра, Малина і Троянда; ноти серця: Півонія і Черешня; ноти бази Палісандр і Екстракт Черешні.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лист Лавра Малина Троянда

середні Ноти
Півонія Черешня

база Ноти
Палісандр Екстракт Черешні

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cherry (Cerisier) by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Cherry (Cerisier) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cherry (Cerisier) від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cherry (Cerisier) від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Salvador Dali Dalissime Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Avon Far Away Paradise Maurer & Wirtz Mustang Woman Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Barbie Barbie Modelo Avon Urban Flowers Roma Banana Republic Republic of Women Filles des Iles Floral Solaire Alain Delon Lyra 3 InStyle Sex In The City Lust Jeanne Arthes Mascarade

Популярні бренди та аромати: