Дизайнери » L » Цитрусові Ароматичні « Групи

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
fresh
свіжо-пряний
aromatic
трав'янистий
Картинки
Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Грейпфрут і Лимонна Вербена.

Ноти аромату

Цитруси Грейпфрут Лимонна Вербена

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Thierry Mugler Mugler Cologne Esprit Night Life Summer Edition Man Air-Val International The Simpsons Frederic Malle Outrageous! Bond No 9 Little Italy Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Cattier Eau du Verger Manuel Canovas Route Mandarine Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Ted Baker Skinwear Ten for Men April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Acqua di Parma Essenza di Colonia

Популярні бренди та аромати: