Дизайнери » L » Цитрусові Ароматичні « Групи

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
fresh
свіжо-пряний
aromatic
трав'янистий
Картинки
Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Грейпфрут і Лимонна Вербена.

Ноти аромату

Цитруси Грейпфрут Лимонна Вербена

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Nautica Nautica Island Voyage Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Roccobarocco Gold Jeans Shu Uemura Fleur de Source Yves Rocher Antartic Patyka Hesperide Yves Rocher Ode a la Joie Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Novaya Zarya Troynoy Bourjois Masculine Evasion Rose en Bos Viridescent

Advertisement

Популярні бренди та аромати: