Дизайнери » L » Деревні « Групи

Eau d'Iparie L`Occitane en Provence для жінок

Eau d'Iparie L`Occitane en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
димні ноти
солодкі ноти
теплий пряний
дерево

Eau d'Iparie від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Деревні. Eau d'Iparie був випущений в 2005. Композиція аромату включає ноти: Ладан і Мирро.

Ноти аромату

Ладан Мирро

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau d'Iparie by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau d'Iparie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Eau d'Iparie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Eau d'Iparie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau d'Iparie від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau d'Iparie від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Pierre Balmain Miss Balmain Jacques Bogart Bogart CityTower Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Jacques Bogart Witness Ava Luxe Bois Fonce Comme des Garcons Wonderwood Cuba Paris Cuba Black D.S. & Durga Empress Jingu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: