Дизайнери » L » Цитрусові Ароматичні « Групи

Eau du Badian L`Occitane en Provence для чоловіків

Eau du Badian L`Occitane en Provence для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
ніжно-пряний
aromatic
зелений
свіжо-пряний
трав'янистий

Eau du Badian від L`Occitane en Provence - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Eau du Badian був випущений в 1999. Верхні ноти: Грейпфрут, Базилік і Листя Чорної Смородини; ноти серця: Зірчатий Аніс, Коріандр і Інжир; ноти бази Мате і Шавлія.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Базилік Листя Чорної Смородини

середні Ноти
Зірчатий Аніс Коріандр Інжир

база Ноти
Мате Шавлія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau du Badian by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Eau du Badian Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Eau du Badian by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Eau du Badian fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Eau du Badian, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau du Badian від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau du Badian від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Boucheron Boucheron Cartier Declaration Essence Air-Val International Spiderman Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Royall Fragrances Royall Mandarin Everlast Cactus Shot Oriflame Soul Creed Royal Water Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Montgomery Taylor Paratus Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match

Популярні бренди та аромати: