Дизайнери » L » Деревні Ароматичні « Групи

Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence для чоловіків

Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
цитрус
тютюн
aromatic
свіжо-пряний
солодкі ноти
Картинки
Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence для чоловіків Картинки

Notre Flore Cedar від L`Occitane en Provence - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Notre Flore Cedar був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Лист тютюну, Тмин, Боби Тонка, Грейпфрут і Кедр.

Ноти аромату

Лист тютюну Тмин Боби Тонка Грейпфрут Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Notre Flore Cedar by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Notre Flore Cedar Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Notre Flore Cedar від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Notre Flore Cedar від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Fragonard Les Naturelles: Lavande Liz Claiborne Mambo Mix for Men Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Franck Olivier Eau de Passion Men Antonio Banderas Mediterraneo Paris Hilton Paris Hilton for Men Compagnia Delle Indie Sandalo Joop! Joop! Thrill Man Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Guerlain Brume d'Automne

Advertisement

Популярні бренди та аромати: