Дизайнери » L » Квіткові « Групи

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
квітковий
зелений
анімалістичні ноти
musky
Картинки
Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок Картинки Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок Картинки

Notre Flore Jasmin від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Notre Flore Jasmin був випущений в 2008. Верхні ноти: Бергамот і Плющ; ноти серця: Жасмин, Апельсиновий Цвіт і Конвалія; ноти бази Кедр, Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Плющ

середні Ноти
Жасмин  Апельсиновий Цвіт Конвалія

база Ноти
Кедр Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Notre Flore Jasmin Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Notre Flore Jasmin від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Notre Flore Jasmin від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Jean Paul Gaultier Fragile Coach Coach Anna Sui Dolly Girl On The Beach Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Caron Fleur de Rocaille (1993) Prince Matchabelli Aviance Night Musk Pupa Very Flower Orchidea Guerlain Idylle Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Michael Storer Yvette Tiens Trench Elizabeth Arden Pretty Limited Edition

Популярні бренди та аромати: