Дизайнери » L » Квіткові Зелені « Групи

Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
дерево
зелений

Orange Leaves Eau de Cologne від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Orange Leaves Eau de Cologne був випущений в 2001. Композиція аромату включає ноти: Петитгрейн, Бергамот, Гіркий Апельсин і Мандарин.

Ноти аромату

Петитгрейн Бергамот Гіркий Апельсин Мандарин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Orange Leaves Eau de Cologne by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Orange Leaves Eau de Cologne Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Orange Leaves Eau de Cologne від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Orange Leaves Eau de Cologne від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Benetton B. United Jeans Woman Jil Sander Style Pastels Tender Green Strange Invisible Perfumes Fair Verona Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Penhaligon`s Bluebell Avon 50's glam Loewe Quizas, Quizas, Quizas Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Marilyn Miglin Pheromone Avon Wish of Luck L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Tous Violet

Популярні бренди та аромати: