Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
aromatic
солодкі ноти
fresh
Картинки
Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

Ruban d'Orange від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Ruban d'Orange був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Сицилійський Апельсин, Ялина, Боби Тонка, Мандарин, Гіркий Апельсин, Ветивер, Кедр і Лимон.

Ноти аромату

Сицилійський Апельсин Ялина Боби Тонка Мандарин Гіркий Апельсин Ветивер Кедр Лимон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ruban d'Orange by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ruban d'Orange Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Ruban d'Orange fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Ruban d'Orange, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ruban d'Orange від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ruban d'Orange від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Estée Lauder Alliage Sport Oscar de la Renta Oscar Citrus Paco Rabanne Paco Energy Bath and Body Works Pink Grapefruit Le Prince Jardinier Citrus Allegro Miller Harris Citron Citron Floris Cefiro L`Erbolario Citrus Lili Bermuda Fresh Water Creed Bois de Cedrat I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange

Advertisement

Популярні бренди та аромати: