Дизайнери » L » Ароматичні Зелені « Групи

The Vert (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
цитрус
озонові ноти
fresh
свіжо-пряний
Картинки
The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

The Vert (Green Tea) від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. The Vert (Green Tea) був випущений в 1999. Верхні ноти: Гіркий Апельсин і Апельсин; ноти серця: Зелений Чай, Мате і Жасмин; ноти бази Мускатний Горіх, Кедр і Чебрець.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гіркий Апельсин Апельсин

середні Ноти
Зелений Чай Мате Жасмин

база Ноти
Мускатний Горіх Кедр Чебрець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Vert (Green Tea) by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

The Vert (Green Tea) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Vert (Green Tea) від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Vert (Green Tea) від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Зелені
Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guy Laroche Horizon Nasomatto Hindu Grass Elizabeth Arden Green Tea Intense Jardin de France Tabac Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Sisley Sisley Eau de 1 DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Creed Baie de Genievre Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Cannabis Flower Demeter Fragrance Bamboo

Популярні бренди та аромати: