Дизайнери » L » Деревні Ароматичні « Групи

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
дерево
троянда
aromatic
Картинки
Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків Картинки Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків Картинки

Lacoste Essential Collector Edition від Lacoste - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Lacoste Essential Collector Edition був випущений в 2008. Парфумер: Laurent Bruyere. Верхні ноти: Листки і Бруньки Чорної Смородини, Бергамот і Тангерин; ноти серця: Перець і Троянда; ноти бази Сандал і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Листки і Бруньки Чорної Смородини Бергамот Тангерин

середні Ноти
Перець Троянда

база Ноти
Сандал Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lacoste Essential Collector Edition by Lacoste.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lacoste Essential Collector Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lacoste Lacoste Essential Collector Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lacoste Lacoste Essential Collector Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lacoste Essential Collector Edition від Lacoste. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lacoste Essential Collector Edition від Lacoste представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Police Freedom Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Adidas Passion Game Diptyque Virgilio Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Mexx Mexx Black for Him Pacsun Vurt Red Omega Omega Aqua Terra CB I Hate Perfume Cedarwood Tea Black Phoenix Alchemy Lab Yurei Solinotes Patchouli Platinum J Mix 18

Advertisement

Популярні бренди та аромати: