Дизайнери » L » Деревні Ароматичні « Групи

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
дерево
троянда
aromatic
Картинки
Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків Картинки Lacoste Essential Collector Edition Lacoste для чоловіків Картинки

Lacoste Essential Collector Edition від Lacoste - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Lacoste Essential Collector Edition був випущений в 2008. Парфумер: Laurent Bruyere. Верхні ноти: Листки і Бруньки Чорної Смородини, Бергамот і Тангерин; ноти серця: Перець і Троянда; ноти бази Сандал і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Листки і Бруньки Чорної Смородини Бергамот Тангерин

середні Ноти
Перець Троянда

база Ноти
Сандал Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lacoste Essential Collector Edition by Lacoste.

Цей аромат схожий на  

Lacoste Essential Collector Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lacoste Lacoste Essential Collector Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lacoste Lacoste Essential Collector Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lacoste Essential Collector Edition від Lacoste. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lacoste Essential Collector Edition від Lacoste представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Cartier Pasha de Cartier Lacoste Lacoste Pour Homme Christian Lacroix Noir Lalique Lalique Pour Homme Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Caron Le 3` Homme de Caron CB I Hate Perfume Just Breathe CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen D.S. & Durga Royal Purpure LR Agent XY Trussardi L'Uomo Jeanne Arthes CO2 Extreme

Популярні бренди та аромати: