Дизайнери » L » Шипрові Квіткові « Групи

Magie Noire Lancome для жінок

Magie Noire Lancome для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 28
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 25 Був: 18 Хочу: 6 Моє ароматне Я: 1

основні акорди
дерево
зелений
balsamic
теплий пряний
земляний
aromatic
Відео
Magie Noire Lancome для жінок Відео
Картинки
Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки Magie Noire Lancome для жінок Картинки

Magie Noire від Lancome - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Magie Noire був випущений в 1978. Парфумер: Gerard Goupy. Верхні ноти: Листя Чорної Смородини, Листки і Бруньки Чорної Смородини, Малина, Гальбанум, Гіацинт, Бергамот і Болгарська Троянда; ноти серця: Мед, Тубероза , Корінь Ірису, Жасмин, Іланг-Ілінг, Конвалія , Кедр і Нарцис; ноти бази Спеції, Сандал, Амбра, Пачулі, Мускус, Цивета, Дубовий Мох, Ветивер, Мирро і Ладан.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Листя Чорної Смородини Листки і Бруньки Чорної Смородини Малина Гальбанум Гіацинт Бергамот Болгарська Троянда

середні Ноти
Мед Тубероза Корінь Ірису Жасмин Іланг-Ілінг Конвалія Кедр Нарцис

база Ноти
Спеції Сандал Амбра Пачулі Мускус Цивета Дубовий Мох Ветивер Мирро Ладан

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 3
 
дуже стійкий 3
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 3
 
дуже сильний 3
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Magie Noire by Lancome.

Цей аромат схожий на  

Magie Noire Відгуки про аромати

Bellissima N
Bellissima N

Про "Чорну магію" я вперше почула ще на початку 90-х, коли моя старша сестра стала студенткою і почала відкладати з маленької стипендії на аромати, що імітували справжні французькі. Про оригинальну Магію тоді, на жаль, не йшлося. Минуло вже багато років, і до недавна я навіть не цікавилася цим парфумом, бо назва дуже вже насторожувала, та ще й сучасних гарних парфумів в мене теж вистачало. Сама назва малювала в моїй уяві щось важке, темне, нав'язливе та дуже специфічне. (Маю гіркий досвід придбання наосліп 100мл сучасної Paloma Picasso у ПВ, та знайомство з Madame Rochas). На додачу начиталася різних відгуків, численних зітхань, що раніше парфум був кращим, а зараз "это уже не то". Подивилася пірамідку (цивета, мох, ладан, кедр) і майже переконалася, що "таке вже не носять" і ця магія напевно не для мене. Та всьому свій час, наважилася і замовила пробник сучасної ТВ. Ледве втрималася, щоб не відкрити пробник в перший же день. Через тиждень нанесла аромат на зап'ясток, в перші секунди відчула очікувані одеколонні ноти і майже не здивувалася - ретро воно і є ретро. Але через деякий час аромат дивовижно трансформувався в ніжний, елегантний і витончений аромат тих самих французьких парфумів, про які так багато говорять. Я одразу пригадала, що колись давно вже відчувала цей прекрасний шлейф. Зараз дуже хочу придбати Magie Noire у максимальному об'ємі, бо це - справжня магія, загадкова і неосяжна. Розкласти її на ноти досить складно і для мене не так важливо, бо магія мене підкорила і претендує стати моїм парфумерним "Я". Хто вагається так само як і я - щиро рекомендую!

Jan
30
2016
Петра
Петра

Недавно купила туалетную воду уже современного производства. Если честно, то немного не знаю как к ней подступиться. Несколько раз носила, но устаю во второй половине дня. Моя подруга заявила что я пахну как ее бабуля)
Думаю подождать до осени-зимы и посмотреть как они будут себя проявлять.

p.s. Дала ей отстояться пару месяцев. Нанесла два пшика в декольте, один пшик на затылок за волосами и пшик на запястье. Теперь я поняла великолепие Магии. Она так женственна, так хороша. Чувствую себя в ней царственно, как наследница европейского дворянского рода.
В аромате я слышу какую-то животинку и где-то вдалеке ладан с мирро и еще, может быть, корешок ириса.
Я могу сказать что все эти сложносочиненные духи, выпущенные (изобретенные, придуманные) до 90х годов двадцатого столетия - они все роскошны. Просто нужно с ними правильно обходиться. И не стоит наносить их на шею или за уши, в общем рядом с лицом не наносить, только на тело и тогда вы будете купаться в шлейфе дорогого аромата и он раскроет все грани своего великолепия для вас.

Jun
12
2015
ttt
ttt

Найкрасивіший аромат з часів мого дитинства. Казковий замріяний ліс. Для мене він не асоціюється з сучасністю. Щось з іншого виміру.

Sep
16
2014
Юка
Юка

Вначале аромат сладкий, хорошо слышится мед, присутствует горечь зелени и сухая горечь мха. После раскрытия аромат становится горько-острым. У меня винтажные духи.

Sep
15
2014
vwizard
vwizard

У моей мамы был пробник, подаренный коллегами году в 1992. Она почти не пользовалась им, он лежал в серванте, и даже сквозь крышку запах просачивался; сервант пропах им надолго. Потом каким-то несчастным случаем (не знаю; было не при мне) пролили, пробник остался пуст, но пах ещё долгое время, и главное - мама отдала его мне. И я очень любила его нюхать. В моём представлении это волевой аромат для женщины в тёмном брючном костюме. Ассоциировался со зрелостью и был тяжеловат для моего детского восприятия, но сейчас с удовольствием бы его нашла.

Jun
29
2014
Юстася
Юстася

Справжній парфум для Жінки. Саме так, з великої літери. В мене версія 90-х років, ТВ з чорними "плічиками". Глибокий, теплий, багатогранний, як вино з витримкою років, як розквітла жінка. Для меня цей парфум - еталон, із яким я несвідомо порівнюю усі інші.

Jun
09
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Magie Noire by Lancome 4.08 out of 5 based on 28 ratings and 6 user reviews

Пропозиції купівлі онлайн

FragranceX.com
Parfum 0.25oz
55.09 USD
Magie Noire Pure Perfume by Lancome, .25 oz Parfum for Women
Magie Noire Pure Perfume by Lancome, .25 oz Parfum for Women
Beautyspin.com
Eau De Toilette 2.5oz
55.45 USD
Lancome Magie Noire eau de toilette for women 2.5 oz
Lancome Magie Noire eau de toilette for women 2.5 oz
NORDSTROM.com
Eau De Toilette 2.5oz
61.20 USD
Lancome 'Magie Noire' Eau de Toilette Natural Spray
Lancome 'Magie Noire' Eau de Toilette Natural Spray
NORDSTROM.com
Eau De Toilette 2.5oz
61.20 USD
Lancome 'Magie Noire' Eau de Toilette Natural Spray
Lancome 'Magie Noire' Eau de Toilette Natural Spray
Macys.com
Eau De Toilette
63.00 USD
Lancome Magie Noire Eau de Toilette Natural Spray, 2.5 Fl. Oz.
Lancome Magie Noire Eau de Toilette Natural Spray, 2.5 Fl. Oz.
FragranceX.com
Eau De Toilette 2.5oz
67.50 USD
Magie Noire Perfume by Lancome, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
Magie Noire Perfume by Lancome, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Toilette 2.5oz
72.99 USD
Magie Noire by Lancome EDT Spray 2.5 oz for Women
Magie Noire by Lancome EDT Spray 2.5 oz for Women
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 2.5oz
77.50 USD
Lancome Magie Noire Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Lancome Magie Noire Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lancome Magie Noire fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lancome Magie Noire, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Magie Noire від Lancome. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Magie Noire від Lancome представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Lancome Climat Christian Dior Poison Van Cleef & Arpels First Yves Saint Laurent Opium Yves Saint Laurent Rive Gauche Thierry Mugler Alien Paloma Picasso Paloma Picasso Annick Goutal Mandragore Bill Blass Nude Emanuel Ungaro Diva Ralph Lauren Safari Prada Infusion d'Iris Estée Lauder Pleasures Intense Givenchy Organza Cacharel Eden Calvin Klein Euphoria Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Rochas Femme Rochas Givenchy Hot Couture Lancome Tresor

Популярні бренди та аромати: