Дизайнери » L » Східні Пряні « Групи

Raghba Classic Lattafa Perfumes для жінок та чоловіків

Raghba Classic Lattafa Perfumes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
ваніль
теплий пряний
амбра
уд
Картинки
Raghba Classic Lattafa Perfumes для жінок та чоловіків Картинки

Raghba Classic від Lattafa Perfumes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Композиція аромату включає ноти: Дерево Агар (Уд), Ладан , Деревні Ноти, Бензоїн, Ваніль і Сіра Амбра.

Ноти аромату

Дерево Агар (Уд) Ладан Деревні Ноти Бензоїн Ваніль Сіра Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Raghba Classic by Lattafa Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Raghba Classic Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lattafa Perfumes Raghba Classic fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lattafa Perfumes Raghba Classic, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Raghba Classic від Lattafa Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Raghba Classic від Lattafa Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Serge Lutens Mandarine Mandarin Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense biehl parfumkunstwerke mb03 Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Egofacto Piege a Filles Sahlini Parfums Femininde Perry Ellis 360° Black for Men Ayala Moriel Finjan Ayala Moriel Razala Nickel Suzy Panty Segreti di Lucca Boheme

Популярні бренди та аромати: