Дизайнери » L » Східні Деревні « Групи

Minuit Enchante Laura Mercier для жінок

Minuit Enchante Laura Mercier для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
амбра
пудровий
свіжо-пряний
ваніль

Minuit Enchante від Laura Mercier - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Верхні ноти: Гвоздика, Імбир, Ялівець і Перець; ноти серця: Жасмин, Тубероза , Троянда і Персик; ноти бази Мускус, Французький Лабданум, Сандал, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Амбра, Бензоїн, Ваніль, Мирро і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гвоздика Імбир Ялівець Перець

середні Ноти
Жасмин Тубероза Троянда Персик

база Ноти
Мускус Французький Лабданум Сандал Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Амбра Бензоїн Ваніль Мирро Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Minuit Enchante by Laura Mercier.

Цей аромат схожий на  

Minuit Enchante Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Laura Mercier Minuit Enchante fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Laura Mercier Minuit Enchante, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Minuit Enchante від Laura Mercier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Minuit Enchante від Laura Mercier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Alfred Dunhill Desire for a Man Robert Piguet Visa 2007 Parfumerie Generale PG02 Coze Bois 1920 Vetiver Ambrato E. Coudray Vanille Et Coco Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Atelier Flou Monsieur mon Amour Police Police Gold Wings CB I Hate Perfume CB93 Mazzolari Mazzolari Halston Man Amber Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra

Популярні бренди та аромати: