Дизайнери » L » Східні Ванільні « Групи

Vanilla Coconut Lavanila Laboratories для жінок

Vanilla Coconut Lavanila Laboratories для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ваніль
кокос
солодкі ноти
білоквітковий
пудровий
тропічні ноти
Картинки
Vanilla Coconut Lavanila Laboratories для жінок Картинки Vanilla Coconut Lavanila Laboratories для жінок Картинки Vanilla Coconut Lavanila Laboratories для жінок Картинки

Vanilla Coconut від Lavanila Laboratories - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Vanilla Coconut був випущений в 2007. Верхня нота: Квітка Тіаре; ноти серця: Сандал і Геліотроп; ноти бази Кокос і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Квітка Тіаре

середні Ноти
Сандал Геліотроп

база Ноти
Кокос Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vanilla Coconut by Lavanila Laboratories.

Цей аромат схожий на  

Vanilla Coconut Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lavanila Laboratories Vanilla Coconut fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lavanila Laboratories Vanilla Coconut, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vanilla Coconut від Lavanila Laboratories. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vanilla Coconut від Lavanila Laboratories представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things Mazzolari Alessandro Molinard Fleur de Chocolat Sage Machado Onyx & Peridot Al-Rehab Deluxe Demeter Fragrance Birthday Cake Ulric de Varens Mini Sexy Payard Pistachio Ganache Il Profvmo Chocolat Helmut Lang Eau de Parfum Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement

Популярні бренди та аромати: