Дизайнери » L » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Belle Du Soir Le Labo для жінок та чоловіків

Belle Du Soir Le Labo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
дерево
пачулі
balsamic
теплий пряний
білоквітковий
Картинки
Belle Du Soir Le Labo для жінок та чоловіків Картинки Belle Du Soir Le Labo для жінок та чоловіків Картинки Belle Du Soir Le Labo для жінок та чоловіків Картинки

Belle Du Soir від Le Labo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Belle Du Soir був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Неролі , Гарденія, Водяна Лілія, Сандал, Пачулі і Кедр з Вірджинії.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Мускус Неролі Гарденія  Водяна Лілія Сандал Пачулі Кедр з Вірджинії

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Belle Du Soir by Le Labo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Belle Du Soir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Le Labo Belle Du Soir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Le Labo Belle Du Soir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Belle Du Soir від Le Labo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Belle Du Soir від Le Labo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Lancome Attraction Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Juliette Has A Gun Citizen Queen Trance Essence Hail Merri Kenzo Unidentified Fragrance Object Anna Sui Live Your Dream Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Cristiano Fissore Cashmere for Women Diptyque Vetyverio Sabon Zer (Rose) Sabon Zohar (Musk)

Advertisement

Популярні бренди та аромати: