Дизайнери » L » Східні Деревні « Групи

Oud 27 Perfume Oil Le Labo для жінок та чоловіків

Oud 27 Perfume Oil Le Labo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
теплий пряний
balsamic
пачулі
димні ноти

Oud 27 Perfume Oil від Le Labo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Oud 27 Perfume Oil був випущений в 2012. Парфумер: Vincent Schaller. Композиція аромату включає ноти: Кедр, Ладан , Пачулі, Шафран і Дерево Гуаяк.

Ноти аромату

Кедр Ладан Пачулі Шафран Дерево Гуаяк

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oud 27 Perfume Oil by Le Labo.

Цей аромат схожий на  

Oud 27 Perfume Oil Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Le Labo Oud 27 Perfume Oil fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Le Labo Oud 27 Perfume Oil, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oud 27 Perfume Oil від Le Labo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oud 27 Perfume Oil від Le Labo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Lanvin Arpege Pour Homme Naomi Campbell Mystery Tann Rokka Aki Ted Lapidus Fou D`Elle Ormonde Jayne Tolu Lorenzo Villoresi Sandalo Hermes Parfum des Merveilles 2006 Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Loriblu Sensual Seduction Man Ralph Lauren Extreme Polo Sport Lolita Lempicka Minuit Noir Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir

Популярні бренди та аромати: