Дизайнери » L » Деревні Ароматичні « Групи

Saltus Les Liquides Imaginaires для жінок та чоловіків

Saltus Les Liquides Imaginaires для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
камфора
димні ноти
теплий пряний
Картинки
Saltus Les Liquides Imaginaires для жінок та чоловіків Картинки

Saltus від Les Liquides Imaginaires - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. Saltus був випущений в 2015. Парфумер: Shyamala Maisondieu. Композиція аромату включає ноти: Кедр, Евкаліпт, Камфора, Стиракс, Пачулі, Ладан , Боби Тонка, Касторіум і Сандал.

Ноти аромату

Кедр Евкаліпт Камфора Стиракс Пачулі Ладан Боби Тонка Касторіум Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Saltus by Les Liquides Imaginaires.

Цей аромат схожий на  

Saltus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Les Liquides Imaginaires Saltus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Les Liquides Imaginaires Saltus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Saltus від Les Liquides Imaginaires. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Saltus від Les Liquides Imaginaires представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Fendi Fendi for Men L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Sergio Tacchini Feel Good Man Azzaro Silver Black Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Lobogal Naceo Vert Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Le Labo Bergamote 22 Bruno Banani Scent From Heaven Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Michael Jordan Legend Rubino Cosmetics Predateur ou Proie

Популярні бренди та аромати: