Дизайнери » L » Шипрові Квіткові « Групи

Perfume Diaries Santa Barbara Leslie Blogdett для жінок

Perfume Diaries Santa Barbara Leslie Blogdett для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
фруктовий
квітковий
свіжо-пряний
білоквітковий
Картинки
Perfume Diaries Santa Barbara Leslie Blogdett для жінок Картинки

Perfume Diaries Santa Barbara від Leslie Blogdett - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Perfume Diaries Santa Barbara був випущений в 2010. Верхні ноти: м Амалфі, Персик, Чорна Смородина і Перець; ноти серця: Ірис, Жасмин і Конвалія; ноти бази Мускус, Пачулі, Дубовий Мох, Кедр з Вірджинії і Бензоїн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Персик Чорна Смородина Перець

середні Ноти
Ірис Жасмин Конвалія

база Ноти
Мускус Пачулі Дубовий Мох Кедр з Вірджинії Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Perfume Diaries Santa Barbara by Leslie Blogdett.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Perfume Diaries Santa Barbara Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Perfume Diaries Santa Barbara від Leslie Blogdett. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Perfume Diaries Santa Barbara від Leslie Blogdett представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Escada Escada 2005 Cacharel Liberte Gres Cabaret David Yurman David Yurman Fragrance Sisley Eau du Soir 2007 Teo Cabanel Oha Montale Aoud Shiny Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Nez a Nez Rosier Ardent Keiko Mecheri Iris Pourpre Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale

Advertisement

Популярні бренди та аромати: