Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Mandarin Tea Love & Toast для жінок

Mandarin Tea Love & Toast для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
цитрус
димні ноти
narcotic
дерево
Картинки
Mandarin Tea Love & Toast для жінок Картинки

Mandarin Tea від Love & Toast - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Mandarin Tea був створений в 2000-і роки Парфумер: Margot Elena. Композиція аромату включає ноти: Квітка Африканського Апельсина, Неролі , Гранат і Чай Ройбуш.

Ноти аромату

Квітка Африканського Апельсина Неролі Гранат Чай Ройбуш

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mandarin Tea by Love & Toast.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mandarin Tea Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Love & Toast Mandarin Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Love & Toast Mandarin Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mandarin Tea від Love & Toast. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mandarin Tea від Love & Toast представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Christian Dior Eau Fraiche Caron Eaux de Caron Fraiche Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Le Prince Jardinier Citrus Allegro Hermes Aroma d`Orange Verte Jo Malone Grapefruit L`Erbolario Citrus Gendarme Carriere So...? So...? Into the night Parfums Berdoues Citrus Hesperida Parfums Berdoues Viola Odorata Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange

Advertisement

Популярні бренди та аромати: