Дизайнери » M » Квіткові Фруктові « Групи

Royal Muska M. Micallef для жінок

Royal Muska M. Micallef для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 2

основні акорди
musky
дерево
солодкі ноти
жовтоквітковий
фруктовий
Картинки
Royal Muska M. Micallef для жінок Картинки Royal Muska M. Micallef для жінок Картинки Royal Muska M. Micallef для жінок Картинки Royal Muska M. Micallef для жінок Картинки Royal Muska M. Micallef для жінок Картинки

Royal Muska від M. Micallef - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Royal Muska був випущений в 2008. Парфумер: Jean-Claude Astier. Верхні ноти: Малина, Персик і Турецька Троянда; ноти серця: Мускус, Дорогоцінна Деревина і Іланг-Ілінг; ноти бази Мускус і Бензоїн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Малина Персик Турецька Троянда

середні Ноти
Мускус Дорогоцінна Деревина Іланг-Ілінг

база Ноти
Мускус Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Royal Muska by M. Micallef.

Цей аромат схожий на  

Royal Muska Відгуки про аромати

iryna.sa
iryna.sa

Я нашла очень страшную вещь. Опасное психотропное средство. Началось все с того, что мне безудержно хотелось трогать флакончик (а для меня это уже очень много). Я его понюхала в конце концов (а что еще с духами делать?). Я даже не буду все это рассказывать о «волнующем, чарующем аромате, в котором роза что-то там…» Нет, не "Я девочка, я не хочу ничего решать, я хочу платье", я даже платья не хотела , зачем оно мне? все есть. Только сесть и улыбаться. Ни мыслей, ни амбиций, ни стремлений. Но суровая жизнь требовала перемещения из точки А в точку Б. Вы не представляете, как сложно было вытаскивать себя за уши из аромата и сосредоточиться на этом нехитром маршруте. Я даже немножко заблудилась в местах постоянного обитания, но как-то не расстроилась. Я шла, нюхала запястье и улыбалась, пока у меня не заболели скулы. Да и фиг с ними со скулами! я все равно улыбалась, как та девочка из анекдота.
Я теперь знаю, как пахнет абсолютное умиротворение и блаженство, но… знаете, я что-то не уверена, что хочу иметь дома такое оружие собственного поражения))) Разве что… а можно забрызгать войны духами? Вдруг все умиротворенно улыбнутся и перестанут стрелять? P.S. M. Micallef Royal Muska дорогой, но явно дешевле, чем БТР.

Nov
28
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Royal Muska by M. Micallef 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про M. Micallef Royal Muska fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про M. Micallef Royal Muska, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Royal Muska від M. Micallef. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Royal Muska від M. Micallef представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Celine Dion Celine Dion Courreges Sweet Courreges Christian Lacroix C`est La Fete Vera Wang Flower Princess Paul Smith Paul Smith Story Victoria`s Secret Isle of Pink Gres Cabotine Delight Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Calypso Christiane Celle Bellini Next Pink Paradise Cofinluxe Watt Pink

Популярні бренди та аромати: