Дизайнери » M » Шипрові Квіткові « Групи

Peony Flower MOR для жінок

Peony Flower MOR для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
дерево
пудровий
зелений
жовтоквітковий
fresh

Peony Flower від MOR - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Верхні ноти: Нарцис і Іланг-Ілінг; ноти серця: Конвалія , Фіалка і Півонія; ноти бази Сандал, Дубовий Мох і Орхідея.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Нарцис Іланг-Ілінг

середні Ноти
Конвалія Фіалка Півонія

база Ноти
Сандал Дубовий Мох Орхідея

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Peony Flower by MOR.

Цей аромат схожий на  

Peony Flower Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про MOR Peony Flower fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про MOR Peony Flower, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Peony Flower від MOR. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Peony Flower від MOR представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Hermes Rouge Hermes Sisley Soir de Lune Emilio Pucci Vivara (2007) Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Carven Monsieur Carven S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Novaya Zarya Krasnaya Moskva Guerlain Sous le Vent Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Marilyn Miglin Mystic Myrurgia Natural de Myrurgia Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum

Популярні бренди та аромати: