Дизайнери » M » Східні « Групи

Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків

Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
мед
теплий пряний
димні ноти
троянда
Картинки
Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків Картинки

Cologne Pour Le Soir від Maison Francis Kurkdjian - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Cologne Pour Le Soir був випущений в 2009. Парфумер: Francis Kurkdjian. Композиція аромату включає ноти: Ладан , Бензоїн, Троянда і Білий Мед.

Ноти аромату

Ладан Бензоїн Троянда Білий Мед

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cologne Pour Le Soir by Maison Francis Kurkdjian.

Цей аромат схожий на  

Cologne Pour Le Soir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cologne Pour Le Soir від Maison Francis Kurkdjian. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cologne Pour Le Soir від Maison Francis Kurkdjian представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Yves Rocher Neonatura Cocoon Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Gres Ambre de Cabochard Nautilus Nautilus Black Marlin Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Jardin de France Angelique Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Queen Latifah Queen by Queen Latifah Catherine Lara Aral Un des Sens Michel Germain Sexual Secret Men Jeanne Arthes Guipure & Silk

Популярні бренди та аромати: